Okresní přebor
1.Hřiměždice 26 43:32 31
2. Petrovice 26 38:34 29
3. Dol. Hbity 26 46:31 28
4. Bohutín 26 35:25 27
5. Dobříš B 26 34:23 26
6. Narysov 26 39:33 25
7. Tochovice 26 33:29 25
8. Sp. Příbram B 26 33:35 24
9. Nečín 26 46:45 23
10. Jiskra Rožmitál 26 30:36 23
11. Kr. Hora 26 34:52 23
12. Mokrá Vrata 26 38:39 21
13. Nový Knín 26 28:34 21
14. Dal. Dušníky 26 16:45 11
III. třída, sk. A: Duk. Jince 37, Milín B 30, K. Příbram 27, Obecnice 23, Drahlín 22, Hvožďany 19, Věšín 16, Pičín 16, Klučenice 15, Láz 14, Luhy 12, Březnice B 9.
III. třída, sk. B: Sedlčany B 32, St. Huť 25, Višňová 24, Kos. Hora 23, Obory 22, M. Hraštice 19, Radíč 18, Počepice 17, Kamýk 16, Hřiměždice B 16, Dublovice B 15, Nečín B 8.
IV. třída, sk. A: Trh. Dušníky 29, D. Hbity B 25, Bohutín B 22, Podlesí 14, Čenkov B 13, Narysov B 13, Pečice 13, Tochovice B 7, Solenice 6.
IV. třída, sk. B:
- Pr. Lhota 16 13 2 1 58:19 28
- Borotice 16 10 1 5 51:31 21
- Nová Ves B 16 9 1 6 29:22 19
- Mokrá Vrata B 16 7 3 6 23:28 17
- Velká Lečice 16 7 0 9 30:33 14
- Obořiště 16 6 2 8 23:30 14
- Jesenice 16 5 3 8 22:32 13
- Krásná Hora B 16 4 1 11 26:38 9
- Dal. Dušníky B 16 4 1 11 23:52 9
Hráli: Špáta Ivo, Čepila R., Kramata Mir., Kočí Mir., Šťástka Václav, Švagr Mir., Králíček Lad., Hošínský V., Dvořák Jiří, Sklenář Martin, Šíd Fr., Jarý Milan, Jarolímek Roman, Tábor Milan, Bumba St., Kopecký St., Velebil Miloslav, Pechač St., Fiřt Jiří, Švagr Zd., Petýrek Fr., Kozohorský Mir., Černý Pavel, Šedivý Petr, Machač Pavel.
OP sk. B – dorost
- Dublovice 26 22 2 2 169:39 46
- Sedlčany 26 22 2 2 187:39 46
- Dal. Dušníky 26 17 4 5 108:46 38
- Jesenice 26 17 0 9 89:61 34
- Krásná Hora 26 16 2 8 78:54 34
- Dobříš B 26 16 1 9 91:49 33
- Nečín 26 13 4 9 112:52 30
- Dolní Hbity 26 12 4 10 91:58 28
- Kosova Hora 26 13 2 11 83:53 28
- Hříměždice 26 5 2 19 43:141 12
- Mokrá Vrata 26 4 3 19 34:137 11
- Nová Ves 26 4 1 21 41:155 9
- Petrovice 26 3 2 21 36:141 8
- Borotice 26 3 1 22 42:179 7
Hráli: Beran Radek, Čepila R., Sklenář Mar., Karel a Václav, Černý P., Hájek Josef, Hrubý Petr, Jarolímek Miloš, Pekárek Miloslav, Krubnér Josef, Čermák Vlad., Pecka Josef, Žáček Jiří, Káš Frant., Sleza Pavel, Bumba Zd., Dragoun Kamil, Neužil Zdenek, Čech Vlad., Čermák Zbyněk.
OP sk. A – žáci
- Tochovice 26 24 0 2 145:14 48
- Petrovice 26 24 0 2 114:15 48
- Sp. Příbram 26 21 1 4 140:19 43
- Krásná Hora 26 18 1 7 74:35 37
- Nový Knín 26 16 1 9 77:41 33
- Rožmitál 26 14 2 10 51:41 30
- Narysov 26 12 4 10 48:41 28
- Dolní Hbity 26 7 7 12 38:54 21
- Dal. Dušníky 26 8 4 14 48:53 20
- Bohutín 26 6 3 17 32:77 15
- Mokrá Vrata 26 5 3 18 36:112 13
- Nová Ves 26 5 2 19 38:87 12
- Nečín 26 4 2 20 29:142 10
- Hříměždice 26 3 0 23 19:158 6
Hráli: Kobík Petr, Dušek Miroslav, Čech Vladimír, Pinta Jar., Sobotka Mir., Plavec Hynek, Hrabák Robert, Kramata Mir., Pinc Radek, Král Tomáš a Petr, Houska Jar., Sleza Martin, Švagr Roman, Kozohorský Martin, Černohorský Václav, Švagr Ant.