Diskuze

lidovky

hoši,ještě jednou dik za skvělej včerejši výkon a znova prosim aby nikdo neposilal nic na lidovky.někdo tam napsal a už si nás tam zase berou do huby.dik preza

Re: lidovky

https://www.tj-sedlec-prcice.cz/zapasy/a-muzstvo/9/Na těchto stránkách hodnocení Prčických. Jinak neskutečnej výkon škoda,že má
Titulek
Re: lidovky
Příspěvekme hodně marodů mohli jsme tam nějakej bodík urvat, moc děkujem FANDOVÉ.PS.na lidovky kašleme!

Re: lidovky

Omlouvám se napsal sem to tam ja po zapase sem byl jeste nas.....

Re: schuze

Když už bude ta schůze tak rovnou proberte jestli vám ten vaz manager stojí za tu ostudu co svým chováním dělá vašemu klubu.

Forever D.D.

Ahoj borci dnes 17.10. v Obořišti při derby jste jasně poznali že bez tréninku jsi nenahrajem balon na 2 metry.Je potřeba aby jste občas, když budete moc přišly na trénink.D.D. FOREVER jo a děkujem fanouškům za důvěru a trpělivost při našich kolísavých výkonu.

Re: Forever D.D.

s tímhle plně souhlasím,páteční tréninky se dělají pro ty,kteří nestíhají přes tejden,a vy ku.va nejste schopný přijít aspoň jednou tejdně(třeba ten pátek a to je vomáčka,třeba proti úterý)) na trenink,jo ted pršelo,bylo mokro,a co??to bejvá i při zápase.hoši,neděláte to pro někoho,jen sami pro sebe.Stejně sedíte doma na zadku a dloubete se v nose.pak na nás jede hafo našich věrných fans,a vidí co vidí.ASPOŇ jednou tejdně

Cedule...

Jen chtěla napsat, že chápu že jste včera oslavovali výborný výsledek jak áčka i béčka, ale že musíte někdo zničit mou cedulí McKurc mi zas tak super nepřipadá...nevím sice komu tak vadila a proč mi rozlomil, ale doufám, že se ten dotyčný nebo dotyční pochlapí a do příštího fotbalu doma, bude opravená!!! :(

Re: Cedule...

proč tedy když tam s chlapama sedíš /jako jediná ženská/ si ji nehlídáš. ?

Re: Re: Cedule...

Mám takový pocit, že víc než osud cedule...Ti vadí to, že tam občas sedím s chlapama... ;)

Re: Re: Cedule...

co to je za větu,jediná ženská?!!kdo brání více ženám,tam s námi sedět??hlavně nechápu,proč se tam něco ničí,co někdo udělal.tak ku.va sedím a chlastám ne!!fando!!

Přidat nový příspěvek