Aktuálně

Předvánoční hokej

23.12.2018 18:00
Jako každoročně je objednaná na 23. prosince od 18 do 19,30 hod. velká hala v Příbrami na předvánoční hokej. Sraz v 17,30 hod.

10. kolo: Daleké Dušníky "A" - FK Králův Dvůr "B"

28.10.2018 12:30
Daleké Dušníky "A" - FK Králův Dvůr "B", neděle 28. října od 14:30 hod.

Výsledek: 9. kolo: FK Olympie Zdice – DD "A" 2:1p (0:1)

28.10.2018 12:00
Sestava: Pavlík Miroslav (B), Šimonovský Josef, Kobík Ladislav (K), Drnec Jan, Pavlík Martin, Žáček Ondřej (P), Šimek Roman, Slunéčko Jiří (P), Sklenář Jakub (↓ 75‘), Švagr Miroslav, Burian Tomáš (G 36‘), - Antonín Švagr (↑  75‘, P), Skalický Roman

9. kolo: FK Olympie Zdice - Daleké Dušníky "A"

18.10.2018 12:00
FK Olympie Zdice - Daleké Dušníky "A", neděle 21. října od 15:30 hod. Odjezd BUSu ve 14:00 hod. z Dalekých Dušníků.

Výsledek: 8. kolo: DD "A" – SK Chlumec 2:1p (1:1)

18.10.2018 11:45
Sestava: Pavlík Miroslav (B), Šimonovský Josef, Kobík Ladislav (K), Drnec Jan, Pavlík Martin (P), Žáček Ondřej, Šimek Roman (P), Sklenář Jakub, Burian Tomáš (P), Švagr Miroslav (↓ 62‘), Krása Pavel (ČK 91‘), - Sklenář Václav (↑  62‘, P), Nováček Tomáš, Skalický Roman  

8. kolo: Daleké Dušníky "A" - SK Chlumec

10.10.2018 10:00
Daleké Dušníky "A" - SK Chlumec, neděle 14. října od 16 hod.

Výsledek: 7. kolo: DD "A" – FK Lety 3:0 (0:0)

10.10.2018 09:45
Sestava: Pavlík Miroslav (B),  Šimonovský Josef,  Kobík Ladislav (K),  Drnec Jan,  Pavlík Martin,  Žáček Ondřej,  Šimek Roman,  Slunéčko Jiří (↓ 56‘),  Burian Tomáš (↓ 67‘), Houdek Zdeněk (G 62‘, ↓ 88‘),  Krása Pavel (G...

7. kolo: Daleké Dušníky "A" - FK Lety

05.10.2018 09:30
Daleké Dušníky "A" - FK Lety, sobota 6. října od 16 hod.

Výsledek: 6. kolo: DD "A" – FK Rudná 8:1 (2:0)

01.10.2018 08:45
Sestava: Krása Tomáš (B),  Slunéčko Jiří (↓ 82‘), Kobík Ladislav (K),  Drnec Jan,  Pavlík Martin,  Žáček Ondřej,  Šimek Roman (G  88‘),  Sklenář Jakub (↓ 70‘),  Burian Tomáš, Houdek Zdeněk (G 15‘, G  18‘, ↓ 75‘),  Krása...

Výsledek: 5. kolo: MFK Dobříš "B" - DD "A" 2:6 (0:4)

01.10.2018 08:00
Sestava: Pavlík Miroslav (B),  Šimonovský Josef, Kobík Ladislav (K),  Skalický Roman,  Pavlík Martin (↓ 60‘),  Žáček Ondřej,  Šimek Roman,  Sklenář Jakub (↓ 78‘),  Burian Tomáš (G  5‘, G  48‘),  Houdek Zdeněk (G 25‘, G ...

Kalendář akcí

DSK

23.11.2018 18:30

HC Kačeři Příčovy- DSK Daleké Dušníky

Stará garda

24.11.2018 12:30

DD - Drevníky

Starší přípravka

01.01.2019 16:45

Mladší přípravka

01.03.2019 10:00

Mladší žáci

01.03.2019 10:00

B tým

01.03.2019 13:30

A tým

01.03.2019 13:30