Okresní přebor
Skupina A
1. Sp. Rožmitál 22 16 4 2 62:28 36
2. Kovo Příbram 22 12 3 7 36:31 27
3. Tochovice 22 9 8 5 31:24 26
4. VTJ Jince 22 10 4 8 44:39 24
5. Narysov 22 10 3 9 38:30 23
6. Kr. Hora 22 8 5 9 35:50 21
7. Věšín 22 9 2 11 40:37 20
8. Jiskra Rožmitál 22 9 2 11 33:36 20
9. Sp. Příbram B 22 6 7 9 18:29 19
10. Milín B 22 7 4 11 40:42 18
11. Bohutín 22 5 8 9 32:41 18
12. Pičín 22 3 6 13 24:46 12
Skupina B
1. Dublovice 22 15 3 4 64:25 33
2. Nový Knín 22 13 6 3 53:28 32
3. Dol. Hbity 22 11 5 6 48:25 27
4. Dobříš B 22 11 3 8 44:30 25
5. Mokrá Vrata 22 11 3 8 44:34 25
6. Hřiměždice 22 10 4 8 38:34 24
7. Radíč 22 8 5 9 43:40 21
8. Počepice 22 8 5 9 38:49 21
9. Nečín 22 7 4 11 30:37 18
10. Sedlčany B 22 8 1 13 37:54 17
11. Kr. Hora B 22 6 2 14 31:63 14
12. Obořiště 22 3 1 18 14:64 7
Kvalifikace o KS: Dublovice - Rožmitál 3:2 (2:1) Jos. Krůta 2, M. Krůta - Mora 2, Rožmitál - Dublovice 0:1 (0:0) Jos. Krůta.
Okr. soutěž, sk. A: Drahlín, Trh. Dušníky, Bohutín B, Hvožďany, Pičín B, Tochovice B, Obecnice, Žežice.
Okr. soutěž, sk. C: Obory, Kos. Hora, Petrovice, Luhy, Dublovice B, Nečín B, Solenice, D. Hbity B, Hřiměždice B, Pečice.
Okr. soutěž, sk. B:
- Višňová 18 15 2 1 65:17 32
- Dal. Dušníky 18 13 2 3 53:15 28
- Stará Huť 18 10 2 6 55:24 22
- Velká Lečice 18 8 4 6 29:24 16
- Pr. Lhota 18 7 1 10 25:36 15
- Malá Hraštice 18 6 2 10 25:48 14
- Kamýk 18 6 3 9 39:42 13
- Borotice 18 5 3 10 26:51 9
- Klučenice 18 3 2 13 25:54 8
- Jesenice 18 5 1 12 33:64 7
Střelci branek: Holobrada St. 13, Šrain Josef 11, Máša Josef 6, Švagr Zdenek 5, Kubín Boh. 4, Kočí M. 3, Kubát Josef 3, Králíček Lad. 3, Houska Jar. 2, Jarý M., Kalát Zd. a Kvapil Jar. po jedné.
OP sk. C dorost
- Stará Huť 18 12 4 2 55:22 28
- Dal. Dušníky 18 11 1 6 59:33 23
- Hříměždice 18 9 3 6 42:35 21
- Dublovice 18 7 4 7 35:27 18
- Nová Ves 18 6 6 6 43:40 18
- Krásná Hora 18 7 4 7 36:36 18
- Kamýk 18 8 2 8 33:45 18
- Nový Knín 18 7 3 8 33:36 17
- Sedlčany B 18 6 4 8 34:40 16
- Počepice 18 2 1 15 28:81 5
OP sk. C žáci
- Višňová 18 17 1 0 144:13 35
- Pr. Lhota 18 13 2 3 97:24 28
- Kamýk 18 9 6 3 43:23 24
- Jesenice 18 9 2 7 50:33 20
- Klučenice 18 8 2 8 39:49 18
- Dal. Dušníky 18 7 2 9 55:46 16
- Stará Huť 18 6 2 10 27:53 14
- Malá Hraštice 18 4 4 10 24:68 12
- Borotice 18 4 3 11 25:78 11
- Nová Ves 18 0 2 16 6:123 2